Domáci ovocný hostinec
& Bylinná revolúcia

Hľadali sme niečo, čo obnoví tradície a zároveň nepochová trendy. Našli sme to. Starostlivo sme vybrali chute slovenských záhrad a spojili sme ich s tradičnou receptúrou našich babičiek. Tak vznikol rad sirupov, ktoré dodajú zmysel každému nápoju. Túto kombináciu sme ukryli do každej fľaše a ozdobili sme ju tradičným slovenským vzorom. Ochutnajte ako sa snúbi chuť prírody, tradícií a kreativity v trendovom nápoji.

Tradičná receptúra

Sirupy Domáci ovocný hostinec a Bylinná revolúcia sú varené tradičnou receptúrou. Obsahujú tradičný cukor, ktorý používame v kuchyniach už desaťročia.

Na trhu je množstvo sirupov. Môžete si vybrať aký len chcete, podľa ovocia, sympatií k obalu či značke, no žiaľ mnoho z nich obsahuje sorban draselný alebo konzervanty a zahusťovadlá. Tieto prísady sa do sirupov pridávajú aby sa Vám zdal hustý a aby vydržal aj na slnečnom žiarení. Touto cestou sme nechceli a nechceme ísť. Naše sirupy neobsahujú konzervanty ani žiadne dodatočné látky ktoré ich zahusťujú alebo zafarbujú.

Ovocné sirupy obsahujú reálne ovocie, sú husté, lebo sú skutočne z ovocia. Sirupy Bylinná revolúcia sú pripravované z macerátu byliniek. Je to výluh byliniek za studena do 25°C, tak aby sme v bylinkách nezničili zdraviu prospešné látky. Vďaka výrobnému procesu sú ovocné a bylinkové sirupy považované za tradičné a prírodné.

TIP NA LETO

Skvelú osviežujúcu limonádu si pripravíte zo sirupu s príchuťou egreša a rebarbory. Zmiešaním s vodou a pridaním mäty si vyrobíte skutočne domácu limonádu, ktorá vás osvieži v lete.

TIP NA ZIMU

Na zahriatie počas chladných zimných večerov odporúčame vyskúšať horúcu zázvorovú limonádu, ktorú si pripravíte z nášho zázvorového sirupu. Stačí ak si ho zalejete horúcou vodou a pridávaním nastrúhaného čerstvého zázvoru si môžete korenistú chuť zázvoru ešte zvýrazniť.