Matcha čaj Cosy Tea

Na jemno rozmleté lístky zeleného čaju, to je Matcha.  Na tejto stránke nájdete organický Matcha zelený čaj značky Cosy Tea. Matcha čaj obsahuje viac antioxidantov, vitamínov a vlákniny ako bežný zelený čaj. Priaznivo pôsobí na ľudský organizmus, preto je vyhľadávaný ľuďmi, ktorí detoxikujú organizmus, prípadne majú problémy s metabolizmom a prajú si redukovať svoju hmotnosť.

Inšpirujte sa našimi receptami a pripravte si svoju obľúbenú Matchu. Budete prekvapený množstvom spôsobov prípravy nápojov z tohto nutričného zeleného zázraku. Limonády, jogurtové koktaily, frappé, ovocno-zeleninové smoothie a veľa ďalšieho.

MÄTOVÝ MATCHA ČAJ

Pridajte polovičku čajovej lyžičky Matcha čaju do 30 ml teplej vody a poriadne zamiešajte. Pridajte 3 stlačenia pumpičky mätového sirupu Sweetbird a naplnte do polovičky pohára ľadom. Doplnte studenou vodou, premiešajte a môžete podávať. Podľa potreby môžete ozdobiť lístkami čerstvej mäty.

BROSKYŇA & MATCHA

Naplňte pohár ľadom. Do 1/3 pridajte studenú vodu a následne podľa chuti pridajte ovocné broskyňové pyré Sweetbird. Nalejte do mixéra, pridajte polovičku čajovej lyžičky Matcha čaju a miešajte do hladka. Nalejte naspäť do pohára a podávajte.