Ovocné pyré Sweetbird

Pitný režim je dôležitý. O to viac, keď na oblohe niet ani obláčika a slnečné lúče nás zohrievajú už od skorého rána.  V takomto dni je ideálne vybrať si čím sa osviežim. Domáce limonády sú tým nápojom, pri ktorom nemusíte robiť kompromisy.

U nás nájdete ovocné pyré Sweetbird rôznych príchutí, ktoré použijete na prípravu osviežujúcej ovocnej limonády. Môžete si vybrať z jahody, ktorá je pôvodom z Francúzska, alebo manga, ktoré rástlo v Indii. Skvelé je aj citrónové pyré, z ktorého si jednoducho pripravíte legendárnu citronádu.

Keď si vyberiete jahodové smoothie Sweetbird, stačí ho použiť 40 ml do 400 ml pohára, k tomu ľad, kúsky citrónu a mätu. Pridáme čerstvé jahody a ľad a máme rýchlu Jahodovú osviežujúcu limonádu. A čo s mangom? Opäť 40 ml mangového smoothie Sweetbird, pridáme kúsky pomaranču, manga a odporúčame aj kúsky ananásu, opäť mäta a ľad a mangovú osviežujúcu limonádu máte jednoducho pripravenú. Vychutnajte si osviežujúce limonády počas celého roka.

Rozsah príchutí ovocného pyré Sweetbird umožňuje pripravovať limonády, ľadové smoothie, sorbety alebo ovocné mliečne koktaily, prípadne dochutiť rôzne druhy nápojov, jedál či zákuskov.

TIP NA LETO

Broskyňovú limonádu pripravíme z 40 ml Sweetbird pyré broskyňa, dochutíme jahodami, ľadom, limetkou a mätou a do 400 ml pohára dolejeme vodu alebo sódu podľa vlastnej chuti.

TIP NA ZIMU

Pyré Sweetbird môžeme použiť aj na prípravu horúcich nápojov. 40 ml vybranej chuti pyré zalejeme 300 ml horúcej vody a horúci ovocný nápoj je na svete