O nás

Vitajte na stránke drinkera.sk, na ktorej nájdete nápoje na každý deň.

Naše priority sú rozmanitosť a jedinečnosť. Zameriavame sa na nápoje, ktoré sú pripravované z prírodných surovín, charakterizuje ich jednoduchá príprava a prinášajú skutočnú čistú chuť a nezabudnuteľný pôžitok.

Dodávame pre vás suroviny s chuťou a bez kompromisov.

Drinkera-logo1-black

Drinkera SK – váš špecialista na kávu, čaj, sirupy a príslušenstvo.

Naša vášeň sú nápoje

Sme tím ľudí, ktorí sa spojili do jedného projektu, aby priniesli niečo originálne. Každý z nás je jedinečný a disponuje originálnymi talentami a vlastnosťami. Ich spojením vznikla, žije a neustále sa rozvíja značka Drinkera SK, ktorá sa rozvíja vďaka originálnym produktom a kreativite. Definuje nás hravosť, radosť a priateľský prístup.

Prioritne sme dodávateľom sortimentu pre prevádzky hotelov, reštaurácií, kaviarní, barov a podobne. Medzi našich spokojných obchodných partnerov patria aj detské svety, kúpeľné zariadenia a naše nápoje možno nájdete aj na priateľskej návšteve u susedov. Sme presvedčení, že svet gastronómie je práve o tom, aby ste svojim zákazníkom ponúkli priestor, kde sa môžu cítiť pohodlne, nevšedne, očarení radostnou tvorivosťou. Naším cieľom je takýto priestor vytvárať.

Chceme vás pozvať do nápojového sveta, ktorý oplýva originalitou, atraktivitou a zároveň vo vašom podnikaní umožňuje dosahovať aj zaujímavú maržu.

Nech čas, ktorý u vás zákazník strávi, je časom, ku ktorému sa bude chcieť pravidelne vracať.

Portfólio produktov

Partneri

Spolupracujeme aj s anglickým producentom Beyond the Bean Ltd.ktorý je známy produktami značky Zuma, Sweetbird či Cosy Tea

Produkty tohto producenta podliehajú kontrole Vegetariánskou asociáciou a vybrané nápoje vlastnia aj vegánsky certifikát, vďaka čomu naši obchodní partneri majú istotu, že nakupujú sortiment bez chemických dochucovadiel, aróm, farbív a mnohé z nich sú určené aj pre zákazníkov trpiacich alergiou na laktózu.

loga-partneri